Ohita navigaatio

Tervetuloa syyskokoukseen!

OAJ Päijät-Hämeen syyskokous pidetään Salpauksen Ravintola Kulinaarissa 28.11. klo 18. Ennen varsinaista kokousta nautimme maukkaista kokoustarjoiluista. Kokouksessa käsitellään sääntömääräiset asiat ja mm. valitaan yhdistykselle hallitus seuraavaksi kaksivuotiskaudeksi sekä päätetään vuoden 2024 toimintasuunnitelmasta ja talousarviosta sekä matkakorvauksista, tilintarkastusyhteisöstä ja maksettavista palkkioista. Kokoukseen ovat tervetulleita sekä yhdistyksen valtuuttamat vuosikokousedustajat että kaikki yhdistyksemme jäsenyhdistysten henkilöjäsenet.

Syyskokouksen ruokailuun voit ilmoittautua tästä linkistä https://q.surveypal.com/Syyskokous-2023-5uWDCcC_gNs_hF2a

Syyskokouksen materiaalit lähetetään jäsneyhdistyksille ja kokousruokailuun ilmoittautuneille jäsenille. Ne ovat myös hallituksne kokouksen käsittelyn jälkeen nähtävillä yhdistyksen kotisivuilla aineistot-välilehdellä.

Syyskokouskutsu 2023

 

Tapahtumat

Tapahtuma | 12.12.2023

Hallituksen kokous

Tapahtuma | 14.12.2023

Yhdistysten joulutapaaminen

Yhdistyksemme

OAJ Päijät-Häme toimii jäsenyhdistystensä edunvalvonnan ja koulutuksen tukena. Yhdistys vastaa lahtelaisten yhdistysten neuvottelutoiminnasta.