Ohita navigaatio

Yhteystiedot

OAJ:n Hämeen aluetoimisto Vuorikatu 20b, 15110 Lahti

Toimistosihteeri Hillevi Kivistö puh 03- 7349921 s-posti oaj.paijathame(ät)phnet.fi

Toimisto on auki koulujen työaikoina seuraavasti:
ma – ti 8-16, ke – to 8-13, pe 8-12
Kesällä suljettu.

Hallitus

Heli Pohjonen

puheenjohtaja 0405582532 puheenjohtaja@oajpaijathame.fi

Miia Alhonen

sihteeri sihteeri@oajpaijathame.fi

Marko Varjos

alueasiamies alueasiamies@oajpaijathame.fi

Airi Aikio (OAO)

varapuheenjohtaja, OAO-puheenjohtaja airi.aikio@gmail.com

Laura Tarvonen (VOL)

varapuheenjohtaja, VOL-puheenjohtaja

Anna Muikku (YSI)

varapuheenjohtaja, YSI-puheenjohtaja, koulutussihteeri anna.muikku@lyk.fi

Satu Varama

taloudenhoitaja taloudenhoitaja@oajpaijathame.fi

Anna Huhtamäki

tiedottaja anna.huhtamaki@edu.lahti.fi

Sini Lange-Härkönen

jäsen sini.lange-harkonen@hollola.fi

Eveliina Mykrä

jäsen evemykra@gmail.com

Tiiu Salmi

jäsen tiiu.salmi@edu.lahti.fi

Juss Anttila

Pääluottamusmies Lahti/YSI jussi.anttila@lahti.fi

Liisa Vehviläinen

Pääluottamusmies Lahti/VOL liisa.vehvilainen@lahti.fi

Jaana Järvenpää

varajäsen jaana.jarvenpaa@edu.heinola.fi

Mari Keituri

varajäsen mari.keituri@gmail.com

Josefiina Marola

varajäsen josefiinamarola@gmail.com

Kirsi Makkonen

varajäsen kirsi.makkonen@edu.lahti.fi

Maisa Penttala

varajäsen maisa.penttala@edu.lahti.fi

Minna Perälä

varajäsen minna.perala@padasjoki.fi

Hanna Rantanen

varajäsen hanna.rantanen@orimattila.fi

Tuija Tasa

varajäsen tuija.tasa@hel.fi

Jukka Vieri

varajäsen

Koulutus-ja vaikuttamisjaos

Anna Muikku

koulutussihteeri anna.muikku@lyk.fi

Eveliina Mykrä

jäsen (VOL) evemykra@gmail.com

Tiiu Salmi

jäsen (YSI) tiiu.salmi@edu.lahti.fi

Tarja Mäenpää

jäsen (OAO) tarja.l.maenpaa@salpaus.fi

Edunvalvontajaos

Marko Varjos

alueasiamies, pääluottamusmies/Salpaus marko.varjos@salpaus.fi

Heli Pohjonen

alueyhdistyksen puheenjohtaja puheenjohtaja@oajpaijathame.fi

Satu Varama

hallituksen edustaja, tiedotusvastaava taloudenhoitaja@oajpaijathame.fi

Jussi Anttila

pääluottamusmies / Juko/Lahti, ovtes jussi.anttila@lahti.fi

Outi Montonen

pääluottamusmies/Heinola

Anne Kauppinen

pääluottamusmies/Kärkölä anne.kauppinen@karkola.fi

Raine Lönnfors

pääluottamusmies/Orimattila raine.lonnfors@gmail.com

Minna Perälä

pääluottamusmies/Padasjoki minna.perala@padasjoki.fi

Jari Häkkinen

pääluottamusmies/Sysmä

Sini Lange-Härkönen

pääluottamusmies/Hollola

Ismo Peltonen

pääluottamusmies/Hartola ismo.peltonen@hartola.fi

Marko Asp

pääluottamusmies/Asikkala marko.asp@asikkala.fi

Liisa Vehviläinen

pääluottamusmies / Juko/Lahti, kvtes/ls