Yhteystiedot

OAJ:n Hämeen aluetoimisto

Vuorikatu 20 B
15110 Lahti

toimistosihteeri
Hillevi Kivistö

puh. 03 734 9921

Toimisto avoinna koulujen työaikana:
ma - ti 8-16, ke - to 8-13, pe 8-12

OAJ Päijät-Hämeen
alueyhdistys ry:

puheenjohtaja
Heli Pohjonen
puheenjohtaja(at)
oajpaijathame.fi
puh. 040 558 2532

alueasiamies
Marko Varjos
alueasiamies(at)oajpaijathame.fi

sihteeri
Miia Alhonen
sihteeri(at)oajpaijathame.fi
puh. 044 7780420

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:206195 kpl

 

Jäsenyhdistykset

OAJ Päijät-Häme alueyhdistykseen kuuluu 1.1.2017 yhteensä 16 jäsenyhdistystä: 

Lahden OAY 

pj Leena Kalliolehto leena.kalliolehto(at)edu.lahti.fi

sihteeri Jukka Kalliolehto jukka.kalliolehto(at)edu.lahti.fi

 

Lahden lastentarhanopettajat 

Pj Laura Tarvonen lauratarvonen@yahoo.com
puh.0407679607

Sihteeri Josefiina Marola
josefiinamarola@gmail.com

 

Päijät-Hämeen kaupan- ja kulttuurialan opettajat 

pj Sami Hyyryläinen sami.hyyrylainen(at)lamk.fi

sihteeri Marko Varjos marko.varjos(at)salpaus.fi

 

Lahden seudun ammatilliset opettajat 

pj Satu Lehtonen  satu.lehtonen(at)salpaus.fi

sihteeri Paula Tervamäki, paula.tervamaki@salpaus.fi

 

Päijät-Hämeen aikuisopettajat 

pj Airi Aikio airi.aikio(at)gmail.com

sihteeri Virpi Kellokoski virpi.kellokoski(at)salpaus.fi 

 

Lahden sosiaali - ja terveysalan opettajat 

pj Heidi Savolainen heidi.savolainen(at)lamk.fi 

sihteeri Kati Apell  jenica.apell(at)salpaus.fi

Tool:n Lahden teknillisen oppilaitoksen opettajat 

pj Reijo Heikkinen  reijo.heikkinen(at)lamk.fi

  

Heinolan ammatilliset opettajat 

pj Tapani Karplund tapani.karplund(at)salpaus.fi

sihteeri Merja Karplund, merja.karplund@salpaus.fi

 

OAJ:n Asikkalan py 

pj Hannes Haapanen hannes.haapanen(at)asiakkala.fi

sihteeri Miia Alhonen, miia.alhonen@asikkala.fi

 

OAJ:n Hartolan py 

pj Ismo Peltonen  ismo.peltonen(at)hartola.fi

sihteeri Heli Peltonen heli.peltonen(at)hartola.fi

 

OAJ:n Heinolan py 

pj Jaana Järvenpää  jaana.jarvenpaa(at)heinola.fi

sihteeri Ari Pakarinen ari.pakarinen(at)edu.heinola.fi

 

OAJ:n Hollolan py 

pj Stiina Leinonen  stiina.leinonen(at)hollola.fi

sihteeri Jaana Vanhanen jaana.vanhanen@hollola.fi

  

OAJ:n Orimattilan py 

pj Marjut Koukkula  oopy.puheenjohtaja(at)gmail.com

sihteeri Heli Heikkilä oopy.sihteeri(at)gmail.com

 

OAJ:n Padasjoen py 

pj Kristiina Häkkä, kristiina.hakka@edu.padasjoki.fi

sihteeri Tanja Uusitalo, tanja.uusitalo@edu.padasjoki.fi

 

OAJ:n Sysmän py 

pj Jari Häkkinen  jari.hakkinen(at)sysma.fi

sihteeri Satu Juutilainen satu.juutilainen(at)sysma.fi