OAJ Päijät-Hämeen alueyhdistys

Hallitus 2018-2019

Puheenjohtaja

Heli Pohjonen

040 558 2532

puheenjohtaja@oajpaijathame.fi

Varapuheenjohtajat

Airi Aikio, Päijät-Hämeen aikuisopettajat

050 3808301

varapuheenjohtajaoao@oajpaijathame.fi

Anna Muikku, Lahden OAY

anna.muikku@lyk.fi

Laura Tarvonen, Lahden lastentarhanopettaja ry:n puheenjohtaja

lauratarvonen@yahoo.com

varapuheenjohtajalto(at)oajpaijathame.fi

Alueasiamies

Marko Varjos

050 3843905

alueasiamies@oajpaijathame.fi

Sihteeri

Miia Alhonen, Asikkalan paikallisyhdistys

044-7780420

sihteeri@oajpaijathame.fi

Koulutussihteeri

Anna Muikku, Lahti

anna.muikku@lyk.fi

Taloudenhoitaja

Satu Varama, Orimattila

041 456 3210

taloudenhoitaja@oajpaijathame.fi

Tiedottaja

Anna Huhtamäki, Lahden oay

040 721 9070

anna.huhtamaki@edu.lahti.fi

Muut jäsenet

Sini Lange-Härkönen, Hollolan paikallisyhdistys

044-7801 143

sini.lange-harkonen(at)hollola.fi

Tiiu Salmi, Lahden oay
tiiu.salmi@edu.lahti.fi
Eveliina Mykrä, Lahden lastentarhanopettajat
eve.mykra@gmail.com