Yhteystiedot

OAJ:n Hämeen aluetoimisto

Vuorikatu 20 B
15110 Lahti

Toimistosihteeri
Hillevi Kivistö

puh 03 734 9921
fax 03 782 7012

Toimisto avoinna koulujen työaikana:
ma - ti 8-16, ke - to 8-13, pe 8-12

OAJ Päijät-Hämeen
alueyhdistys ry

Vuorikatu 20 B
15110 LAHTI
oaj.paijat-hame(at)phnet.fi
Facebook/OAJ Päijät-Häme

Puheenjohtaja:
Heli Pohjonen
puheenjohtaja(at)
oajpaijathame.fi
puh. 045 856 9224,
040 558 2532

sihteeri
Miia Hakala
sihteeri(at)oajpaijathame.fi

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla: 55979 kpl

 

Jäsenyhdistykset

OAJ Päijät-Häme alueyhdistykseen kuuluu 1.1.2014 yhteensä 19 jäsenyhdistystä: 

Lahden OAY (882)

pj Marjo Eklund  marjo.eklund(at)edu.lahti.fi

sihteeri Leena Kalliolehto leena.kalliolehto(at)edu.lahti.fi

 

Lahden lastentarhanopettajat (250)

pj Mari Väisänen mari.vaisanen80(at)gmail.com

sihteeri Terhi Veini terhi.veini(at)gmail.com

 

Päijät-Hämeen kaupan- ja kulttuurialan opettajat (177)

pj Heli Leminen  heli.leminen(at)salpaus.fi

sihteeri Jaana Loipponen jaana.loipponen(at)lamk.fi

 

Lahden seudun ammatilliset opettajat (179)

pj Jorma Lehtinen jorma.lehtinen(at)salpaus.fi

sihteeri Satu Lehtonen satu.lehtonen(at)salpaus.fi

 

Päijät-Hämeen aikuisopettajat (117)

pj Vesa Rinne  vesa.rinne(at)salpaus.fi

sihteeri Virpi Kellokoski virpi.kellokoski(at)salpaus.fi 

 

Lahden sosiaali - ja terveysalan opettajat (136)

pj Heidi Savolainen heidi.savolainen(at)lamk.fi 

 

Lahden hotelli- ja ravintolaoppilaitoksen opettajat (15)

pj Outi Salmela  outi.salmela(at)salpaus.fi

sihteeri Tuuli Leskinen tuuli.leskinen(at)salpaus.fi

 

Tool:n Lahden teknillisen oppilaitoksen opettajat (36)

pj Reijo Heikkinen  reijo.heikkinen(at)lamk.fi

sihteeri Rami Kivilahti rami.kivilahti@lamk.fi

 

 

Heinolan ammatilliset opettajat (29)

pj Tapani Karplund tapani.karplund(at)salpaus.fi

sihteeri Risto Kalermo risto.kalermo(at)salpaus.fi

 

OAJ:n Asikkalan py (97)

pj Miia Hakala miia.hakala(at)asikkala.fi

sihteeri Mia Meriläinen mia.merilainen(at)asikkala.fi

 

OAJ:n Hartolan py (45)

pj Simo Vehkasalo  simo.vehkasalo(at)ihopisto.fi

sihteeri Heli Peltonen heli.peltonen(at)hartola.fi

 

OAJ:n Heinolan py (266)

pj Jaana Järvenpää  jaana.jarvenpaa(at)heinola.fi

sihteeri Maria Laakkonen maria.laakkonen(at)heinola.fi

 

OAJ:n Hollolan py (343)

pj Anneli Vainik  anneli.vainik(at)hollola.fi

sihteeri Jaana Vanhanen jaana.vanhanen(at)hollola.fi

 

OAJ:n Hämeenkosken py (16)

pj Hanna Talasranta  hanna.talasranta(at)hameenkoski.fi

sihteeri Jorma Veltheim jorma.veltheim(at)hameenkoski.fi

 

OAJ:n Nastolan py (189)

pj Seija Laitinen  seija.laitinen(at)nastola.fi

sihteeri Matti Haverinen matti.haverinen(at)nastola.fi

 

OAJ:n Orimattilan py (184)

pj Jouko Valkonen  jouko.valkonen(at)orimattila.fi

sihteeri Heli Heikkilä heli.heikkila(at)orimattila.fi

 

OAJ:n Padasjoen py (45)

pj Kristiina Eerola kristiina.eerola@padasjoki.fi

sihteeri Tanja Uusitalo tanja.uusitalo(at)padasjoki.fi

 

OAJ:n Sysmän py (46)

pj Jari Häkkinen  jari.hakkinen(at)sysma.fi

sihteeri Tuula Vuorinen tuula.vuorinen(at)sysma.fi