Yhteystiedot

OAJ:n Hämeen aluetoimisto

Vuorikatu 20 B
15110 Lahti

Toimistosihteeri
Hillevi Kivistö

puh 03 734 9921
fax 03 782 7012

Toimisto avoinna koulujen työaikana:
ma - ti 8-16, ke - to 8-13, pe 8-12

OAJ Päijät-Hämeen
alueyhdistys ry

Vuorikatu 20 B
15110 LAHTI
oaj.paijat-hame@phnet.fi

Puheenjohtaja:
Heli Pohjonen
heli.pohjonen
@hameenkoski.fi
puh. 045 856 9224,
040 558 2532

sihteeri
Matti Haverinen
matti.haverinen
@nastola.fi

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla: 51802 kpl

 

Jäsenyhdistykset

OAJ Päijät-Häme alueyhdistykseen kuuluu 1.1.2014 yhteensä 19 jäsenyhdistystä: 

Lahden OAY (882)

pj Marjo Eklund  marjo.eklund@edu.lahti.fi

sihteeri Leena Kalliolehto leena.kalliolehto@edu.lahti.fi

 

Lahden lastentarhanopettajat (250)

pj Mari Väisänen mari.vaisanen80@gmail.com

sihteeri Terhi Veini terhi.veini@gmail.com

 

Päijät-Hämeen kaupan- ja kulttuurialan opettajat (177)

pj Heli Leminen  heli.leminen@salpaus.fi

sihteeri Jaana Loipponen jaana.loipponen@lamk.fi

 

Lahden seudun ammatilliset opettajat (179)

pj Jorma Lehtinen jorma.lehtinen@salpaus.fi

sihteeri Satu Lehtonen satu.lehtonen@salpaus.fi

 

Päijät-Hämeen aikuisopettajat (117)

pj Vesa Rinne  vesa.rinne@salpaus.fi

sihteeri Virpi Kellokoski virpi.kellokoski@salpaus.fi 

 

Lahden sosiaali - ja terveysalan opettajat (136)

pj Karita Wallivaara  karita.wallivaara@salpaus.fi

 

Lahden hotelli- ja ravintolaoppilaitoksen opettajat (15)

pj Outi Salmela  outi.salmela@salpaus.fi

sihteeri Tuuli Leskinen tuuli.leskinen@salpaus.fi

 

Tool:n Lahden teknillisen oppilaitoksen opettajat (36)

pj Reijo Heikkinen  reijo.heikkinen@lamk.fi

sihteeri Rami Kivilahti rami.kivilahti@lamk.fi

 

 

Heinolan ammatilliset opettajat (29)

pj Tapani Karplund tapani.karplund@salpaus.fi

sihteeri Risto Kalermo risto.kalermo@salpaus.fi

 

OAJ:n Asikkalan py (97)

pj Miia Hakala miia.hakala@asikkala.fi

sihteeri Mia Meriläinen mia.merilainen@asikkala.fi

 

OAJ:n Hartolan py (45)

pj Simo Vehkasalo  simo.vehkasalo@ihopisto.fi

sihteeri Heli Peltonen heli.peltonen@hartola.fi

 

OAJ:n Heinolan py (266)

pj Jaana Järvenpää  jaana.jarvenpaa@heinola.fi

sihteeri Maria Laakkonen maria.laakkonen@heinola.fi

 

OAJ:n Hollolan py (343)

pj Timo Hillman  timo.hillman@hollola.fi

sihteeri Jaana Vanhanen jaana.vanhanen@hollola.fi

 

OAJ:n Hämeenkosken py (16)

pj Hanna Talasranta  hanna.talasranta@hameenkoski.fi

sihteeri Jorma Veltheim jorma.veltheim@hameenkoski.fi

 

OAJ:n Nastolan py (189)

pj Seija Laitinen  seija.laitinen@nastola.fi

sihteeri Matti Haverinen matti.haverinen@nastola.fi

 

OAJ:n Orimattilan py (184)

pj Jouko Valkonen  jouko.valkonen@orimattila.fi

sihteeri Heli Heikkilä heli.heikkila@orimattila.fi

 

OAJ:n Padasjoen py (45)

pj Kristiina Eerola kristiina.eerola@padasjoki.fi

sihteeri Tanja Uusitalo tanja.uusitalo@padasjoki.fi

 

OAJ:n Sysmän py (46)

pj Jari Häkkinen  jari.hakkinen@sysma.fi

sihteeri Tuula Vuorinen tuula.vuorinen@sysma.fi