Yhteystiedot

OAJ:n Hämeen aluetoimisto

Vuorikatu 20 B
15110 Lahti

Toimistosihteeri
Hillevi Kivistö

puh. 03 734 9921


Toimisto avoinna koulujen työaikana:
ma - ti 8-16, ke - to 8-13, pe 8-12

OAJ Päijät-Hämeen
alueyhdistys ry

Vuorikatu 20 B
15110 LAHTI
oaj.paijat-hame(at)phnet.fi
Facebook/OAJ Päijät-Häme

Puheenjohtaja:
Heli Pohjonen
puheenjohtaja(at)
oajpaijathame.fi
puh. 045 856 9224,
040 558 2532

sihteeri
Miia Alhonen
sihteeri(at)oajpaijathame.fi
puh. 044 7780420

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:90507 kpl

 

Jäsenyhdistykset

OAJ Päijät-Häme alueyhdistykseen kuuluu 1.1.2014 yhteensä 19 jäsenyhdistystä: 

Lahden OAY (882)

pj Marjo Eklund  marjo.eklund(at)edu.lahti.fi

sihteeri Leena Kalliolehto leena.kalliolehto(at)edu.lahti.fi

 

Lahden lastentarhanopettajat (250)

pj Mari Väisänen mari.vaisanen80(at)gmail.com

sihteeri Terhi Veini terhi.veini(at)gmail.com

 

Päijät-Hämeen kaupan- ja kulttuurialan opettajat (177)

pj Tarja Keski-Mattinen tarja.keski-mattinen(at)lamk.fi

sihteeri Marko Varjos marko.varjos(at)salpaus.fi

 

Lahden seudun ammatilliset opettajat (179)

pj Satu Lehtonen  satu.lehtonen(at)salpaus.fi

sihteeri Sari Marin sari.marin(at)salpaus.fi

 

Päijät-Hämeen aikuisopettajat (117)

pj Merja Kittelä merja.kittela(at)akol.fi

sihteeri Virpi Kellokoski virpi.kellokoski(at)salpaus.fi 

 

Lahden sosiaali - ja terveysalan opettajat (136)

pj Heidi Savolainen heidi.savolainen(at)lamk.fi 

sihteeri Kati Apell  jenica.apell(at)salpaus.fi

 

Lahden hotelli- ja ravintolaoppilaitoksen opettajat (17)

pj Outi Ristola  outi.ristola(at)salpaus.fi

sihteeri Sari Kilpinen 

 

Tool:n Lahden teknillisen oppilaitoksen opettajat (36)

pj Reijo Heikkinen  reijo.heikkinen(at)lamk.fi

sihteeri Rami Kivilahti rami.kivilahti@lamk.fi

  

Heinolan ammatilliset opettajat (29)

pj Tapani Karplund tapani.karplund(at)salpaus.fi

sihteeri Risto Kalermo risto.kalermo(at)salpaus.fi

 

OAJ:n Asikkalan py (97)

pj Hannes Haapanen hannes.haapanen(at)asiakkala.fi

sihteeri Tiina Haapanen tiina.haapanen(at)asikkala.fi

 

OAJ:n Hartolan py (45)

pj Simo Vehkasalo  simo.vehkasalo(at)ihopisto.fi

sihteeri Heli Peltonen heli.peltonen(at)hartola.fi

 

OAJ:n Heinolan py (266)

pj Jaana Järvenpää  jaana.jarvenpaa(at)heinola.fi

sihteeri Ari Pakarinen ari.pakarinen(at)edu.heinola.fi

 

OAJ:n Hollolan py (343)

pj Stiina Leinonen  stiina.leinonen(at)hollola.fi

sihteeri Jaana Vanhanen jaana.vanhanen@hollola.fi

  

OAJ:n Orimattilan py (184)

pj Marjut Koukkula  oopy.puheenjohtaja(at)gmail.com

sihteeri Heli Heikkilä oopy.sihteeri(at)gmail.com

 

OAJ:n Padasjoen py (45)

pj Kristiina Eerola kristiina.eerola@padasjoki.fi

sihteeri Tanja Uusitalo tanja.uusitalo(at)padasjoki.fi

 

OAJ:n Sysmän py (46)

pj Jari Häkkinen  jari.hakkinen(at)sysma.fi

sihteeri Satu Juutilainen satu.juutilainen(at)sysma.fi